• 14 czerwca 2021
  • krasnal
  • 0

FRAJDALANDIA

11.06.2021r.

Wycieczka, tak oczekiwana została zrealizowana.

Dzieci radośnie zwiedzały, zwierzątka poznawały, poprawnie nazywały i prelekcji przewodnika słuchały.

Na grupy byliśmy podzieleni, a że kolory koszulek z logo przedszkola nas wyróżniały, to miło przez gospodarza byliśmy odbierani.

Za dobre zachowanie (nasze przedszkolaki zawsze grzecznie na wycieczkach się zachowują) nagrodę otrzymaliśmy i później o godzinkę Budy Iłowskie opuściliśmy.

Wszystko nam się podobało, jedzonko przedszkolne bardzo smakowało, apetyty nam dopisywały i nawet lody bardzo smakowały.

Jedyna nasza udręka to taka była, że część dzieci z 4 latków chora do przedszkola przybyła i dzieci w tym autokarze bardzo źle podróż zniosły, a panie tym problemom podołały i tym niedogodnościom radę dały. Bardzo jestem zadowolona z troski i opieki pań nauczycielek i pani Anetki z autokaru czerwonych i zielonych koszulek.

Mamy prośbę moi Drodzy Rodzice – jeśli dziecko w domu wymiotuje, to jest sygnał, że na wyjazdową wycieczkę się nie szykuje, bo samo się męczy i choruje i innym problem poważny szykuje. Także te wskazówki zapamiętajmy i bardziej o swoje dziecko chore dbajmy.

Ale ta sytuacja nas nie zniechęciła i jak tylko w dyżur wakacyjny pomysły się zrodzą to znów się w podróż wybierzemy i sobie wesoło poharcujemy.

Dyrektor i Kadra Pedagogiczno – Obsługowa przedszkola.

Zapraszamy do galerii zdjęć      FRAJDALANDIA ZDJĘCIA

 

Skip to content