• 12 listopada 2023
  • krasnal
  • 0

Za nami 11 listopada, w tym roku obchodziliśmy 105 rocznicę odzyskania Niepodległości. W naszym mieście zorganizowano uroczystości, wszyscy mieszkańcy Grodziska oraz nasze przedszkolaki wraz z Panią dyrektor i nauczycielkami mogli wspólnie świętować. 

Pierwsza część  obchodów Święta Niepodległości odbyła się pod Pomnikiem Wolności gdzie zaprezentowano sztandar gminy Grodzisk Mazowiecki.
Następnie utworzony”Korowód Wolności” ruszył do Hali Widowiskowo Sportowej gdzie odbyła się druga część obchodów na której zaprezentowano widowisko muzyczne “Orzeł Biały” przygotowane przez Roberta Dziekańskiego z udziałem uczniów grodziskich szkół i dzieci z naszego przedszkola.
 
Nasze Przedszkolaki do świętowania odzyskania niepodległości przygotowywały się na zajęciach dydaktycznych na których poznawały Polskie symbole narodowe, wykonywały flagi i kotyliony.
 
Grupa II przygotowała wieczorek poezji i legend na który zaprosili Panią Sylwię Bąbik która wprowadziła nas w obchody Święta 11 Listopada. Pani Sylwia nie tylko dzieciom opowiedziała legendę o Młynarzu, ale również Rodzicom zorganizowała prezentację na temat 11 Listopada – zwracając uwagę na wartości patriotyczne. Na koniec spotkania dzieci wraz z rodzicami wykonali flagi Polski. 
                                   
 

Uroczystości 11.11.2023r.

Wieczorek poezji i legend

Skip to content